Branislav Budzák

Tvorím webové stránky a som veľký fanúšik moderných technológií

Portfólio

Moje práce prinášajú nový pohľad na prezentáciu firmy na internete.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok alebo spolupráce ma neváhajte kontaktovať.

Najviac si ceníme Braňovu flexibilitu, progresívne nápady, ústretovosť a moderné cítenie, ktoré je vidno na finálnom vizuále našich stránok. Pri ďalšom projekte budeme určite naďalej spolupracovať.

Daniela VojtasováSocial Media Manager, Meinl Cafe Group

Videá s pridanou hodnotou. Nechýba im myšlienka, kreativita a Braňova precíznosť. Naplnenie predstáv a vždy spokojnosť s výsledkom

Daniel LaškodyMarketing Manager, HK Poprad

Braňo je šikovný tvorca webov, s ktorým sa veľmi dobre spolupracuje. Dokáže pomôcť s obsahom aj grafikou a vždy sa zaujíma sa dopodrobna o potreby projektu, aby vedel veci spraviť čo najlepšie.

Alexander MravčákCEO, Vizio

Služby ktorými dokážem povýšiť váš ďaľší projekt

Niečo o mne

Mám 22 rokov a som študentom Slovenkej Technickej Univerzity v Bratislave. Tvorbe webov sa venujem niečo cez 3 roky a mám za sebou desiatky projektov. Pomohol som firmám z rôznych oborov od gastra, cez zdravotníctvo až po cestovný ruch. Weby vytváram predovšetkým cez redakčný systém WordPress, ale rád skúšam aj iné alternatívy.

Popri weboch som objavil čaro videa, a aj to ako je v marketingu dôležité. Začal som vytvárať videa pre HK Poprad a postupne získával skúsenosti.

Okrem toho som veľký fanúšik technológií a rád ľuďom pomáham s technickými problémami v mojom ďalšom projekte Digitálne Upratovanie.

Na čom som pracoval

HK Poprad
Video tvorba a edit
Panenská kaviareň
Webová stránka a online objednávanie
Clique
Web dizajn a development
A mnoho ďaľšieho

Klienti

Pripravený spolupracovať?